„Vážení Senčania už 10.novembra 2018 si budete voliť svojich poslancov a primátora, ktorí vás budú zastupovať nasledujúce 4 roky. Budú hájiť vaše záujmy, chrániť a zveľaďovať všetko čo robí váš život v meste šťastnejším, zdravším a jednoducho lepším. Majú vám byť k dispozícii a rozhodovať tak, aby sa nám všetkým v Senci žilo lepšie. Pre mesto je nevyhnutná spolupráca vedenia mesta, mestského úradu a poslancov mestského zastupiteľstva. Preto ideme do volieb SPOLOČNE ako jeden tím. Nadviažeme na všetko dobré čo Senec má, budeme to rozvíjať a naberieme nové smerovanie k  občianskej spoločnosti“, takto sa prihovorila Mária HUDÁKOVÁ nezávislá kandidátka na primátorku Senca k svojim voličom.

O primátorský post v Senci sa uchádza ako jediná žena. Senčania ju poznajú ako poslankyňu mestského zastupiteľstva a od roku 2017 i ako poslankyňu Bratislavského samosprávneho kraja. „V župných voľbách 2017 mi občania dali  svoju dôveru a aj na základe pozitívnych ohlasov som sa s veľkou zodpovednosťou rozhodla kandidovať za primátorku mesta Senec. Do volieb ideme spoločne s 15-mi kandidátmi na poslancov z občianskeho združenia. Ľudia, ktorí sú v mojom tíme, sú múdri, spoľahliví a šikovní. Spoločne sme zostavili program, ktorý ponúka riešenia, ako zo Senca urobiť STAROSTLIVÉ, ATRAKTÍVNE a ZODPOVEDNÉ mesto pre život nás všetkých. Prvoradé sú pre nás potreby občanov“

Občianske združenie MOJE MESTO sme založili v roku 2012 a od toho času riešime rôzne podnety od občanov, aktívne sa zapájame do diania v našom meste. Nie sme zaviazaní žiadnym podnikateľským skupinám ani developerom, už roky si svoju činnosť hradíme z vlastných zdrojov. Za účelom volieb je založený transparentný účet , na ktorom môžete vidieť všetky pohyby – príjmy aj výdaje.

Náš program sa nesie v znamení:

  • STAROSTLIVÉ
  • ATRAKTÍVNE 
  • ZODPOVEDNÉ mesto

Volebný program – SPOLOČNE ZA LEPŠÍ SENEC

Tím kandidátov

 


>